preloader

7/24 Servis Kaydı

0252 692 56 92 | 7/24 Servis Kaydı > Smeg Beyaz Eşya Servisi
Smeg Beyaz Eşya Yetkili Servisi

Smeg Beyaz Eşya Servisi

Bodrum Smeg Beyaz Eşya Servisi
Teknolojinin oldukça ileri gitmesi ile beraber insanların yaşamını kolaylaştıran birbirinden farklı ürünler bulunuyor. Herkesin çok iyi bildiği gibi beyaz eşyalar insanların vazgeçilmezleri arasındadır. Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın beyaz eşya denilince akla ilk gelen ürünlerdir. Bu noktada da çok farklı firmaların çok özel beyaz eşyaları vardır. Smeg markası da dünyada İtalyanların beyaz eşya denilince akla ilk gelen markasıdır.

Smeg Servisi


Sürekli olarak artan ürün gamı ile dünyada her geçen gün müşteri sayısını artırıyor. 1948 yılında kurulan marka tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de belli bir kitle tarafından kullanılıyor ki ülkemizin gözde turizm beldelerinden olan Bodrumda’da çok sayıda insan bu markalı ürünleri kullanıyor. İşte Bodrum Smeg beyaz eşya servisi de bu markanın ürünlerini kullanan kişilere hitap ediyor.
Bodrum Smeg Beyaz Eşya Servisi Hizmet Kapsamı
Bodrum Smeg beyaz eşya servisi olarak öncelikli olarak ifade etmemiz gerekir ki tüm Smeg markalı ürünler için servis hizmeti veriyoruz. Arızalanan beyaz eşyaların modeli ve türü bizim için fark etmiyor. Firmamız alanında uzman, deneyimli eğitimli kadrosu ile profesyonel bir biçimde hizmet verir. Firmamız kurumsal bir yapıya sahiptir.
Müşteriden böyle bir talep geldiği zaman sizinle yaptığımız görüşmeye istinaden belirlenen gün ve saatte adresinize gelerek yaşanan arızaya bakılarak sorunun ne olduğu belirlenir. Sonrasında eğer o anda gidirilebilecek bir sorun ise o anda giderilir. Eğer parça değişimi yapılacak ise müşterinin onayı alınarak garantili olarak orijinal parça değişimi yapılır.
Bodrum Smeg Beyaz Eşya Servisi Ücretleri
Bodrum Smeg beyaz eşya servisi ücretleri piyasa araştırması yapıldığında da görüleceği üzere son derece uygun olup rayiç değerlerdedir. Firmanın standart ürüne göre değişmeyen bir servis ücreti vardır. Eğer parça değişimi yapılır ise ekstra olarak faturaya bu ücret yansıtılır. Tüm bunların yanı sıra beyaz eşyalar için bakım yapılıyor ise bakım ücreti vardır. Bakım ücreti de tıpkı servis ücreti standarttır. Beyaz eşya türüne göre rakamlar değişmez.Her ikisinin ücreti de birbirinden farklıdır.