preloader

7/24 Servis Kaydı

0252 692 56 92 | 7/24 Servis Kaydı > Smeg Yetkili Servisi
Smeg Yetkili Servis

Smeg Yetkili Servisi

Günümüzde beyaz eşyalar evlerin, iş yerlerinin veya endüstriyel mutfak ve alanların vazgeçilmez ve en sık kullanılan eşyaları haline gelmiştir. Beyaz eşyaların kullanıcıları en çok cezbeden özellikleri ise uzun ömürlü bir kullanıma sahip ve oldukça dayanıklı eşyalar olmalarıdır. Zamanla beyaz eşyalarınız yeterince iyi çalışmamaya başlayabilir, rahatsız edici sesler çıkarabilir. Bu durumlar beyaz eşyanızın bir arızası olduğunu gösterir ve bu arızaların tespit edilmesi ve giderilmesi işlemlerini kendiniz yapmaya çalışmamalı bir uzman desteği almalısınız. Smeg Yetkili Servisi beyaz eşyalarınız için ihtiyaç duyduğunuz tüm bakım, tamir, parça değişimi, montaj ve kurulum hizmetlerini bünyesindeki uzman teknisyenler aracılığı ile sunmaktadır.
Klima gibi direkt hava ile temasta bulunmamızı sağlayan beyaz eşyaların, akciğer sağlığınızı korumak, beyaz eşyanızın kullanım ömrünü ve performansını arttırmak için düzenli olarak belirli aralıklarla bakımlarının ve filtre temizliğinin yapılması ve filtrelerinin değiştirilmesi gerekir. Smeg Yetkili Servisi olarak sizlere beyaz eşyalarınızın periyodik bakımlarını, temizliklerini ve parça değişimlerini orijinal parça garantisi ile sunuyoruz. Sizlere sunmakta olduğumuz tüm servis hizmetlerinden yararlanmak için mesai saatleri içerisinde dilediğiniz zaman bizi arayarak ihtiyacınız olan servis hizmeti için destek ve randevu talebinde bulunabilirsiniz.

Smeg Garantili Servis

Yeni bir beyaz eşya satın aldığınızda ya da taşındığınızda beyaz eşyalarınızın kurulum ve montaj işlemlerinin yapılması gerekmektedir. Kurulum ve montaj işlemleri teknisyenler tarafından yapılmalıdır. Smeg Yetkili Servisi olarak beyaz eşyalarınızın kurulum ve montaj hizmetleriniz sunuyoruz.
Beyaz eşya arızalarının en yaygın sebeplerinden birisi kullanım hatalarıdır. Her beyaz eşyanın özelliklerine ve kapasitesine göre uyulması gereken talimatlar vardır. Beyaz eşyalarınızı kullanırken bu kullanım talimatlarına uymanız gerekmektedir. Aksi takdirde beyaz eşyalarınızın arızalanması oldukça mümkündür. Beyaz eşyalarınızı kullanırken herhangi bir arıza ile karşı karşıya kalırsanız kesinlikle teknik bir destek almalısınız. Smeg Yetkili Servisi olarak beyaz eşyalarınızın arızalanması durumunda arızaların tespiti ve giderilmesini kapsayan süreçte yapılması gereken tüm bakım, onarım veya parça değişimi hizmetlerini sizlere sunuyoruz. Destek talep etmek veya ihtiyacınız olan servis hizmetleri için randevu almak için bizleri arayabilirsiniz.