preloader

7/24 Servis Kaydı

0252 692 56 92 | 7/24 Servis Kaydı > White Westinghouse Yetkili Servisi
White Westinghouse Yetkili Servis

White Westinghouse Buzdolabı Yetkili Servisi

White Westinghouse Buzdolabı Yetkili Servisi olan firmamız buzdolaplarınızda karşılaştığınız her türlü sorunda sizlerin yanındadır. Sıklıkla karşılaşılan buzdolabı problemleri arasında yeterli soğutma yapmayan cihazlara sıklıkla rastlanmaktadır. Mutfaklarınızda en çok kullandığınız beyaz eşyalardan bir tanesi buzdolaplarıdır. Onlarda karşılaşılan problemler neticesinde birçok yemek ya da sebzeler çöpe atılır. Bizler gürültülü sesler çıkaran, soğutma yapmayan, karlanma ya da buzlanma sıkıntısı olan buzdolaplarınız için sizlere yardımcı olmaktayız. Bizi arayarak bu sorunlardan kurtulabilirsiniz.

White Westinghouse Çamaşır Makinesi Yetkili Servisi

White Westinghouse Çamaşır Makinesi Yetkili Servisi, çamaşır makinenizdeki performans düşüklüğünden dolayı oluşabilecek arızalarda müşterilerine kesin çözüm önerileri ile yaklaşmaktadır. Suyunu almayan ya da boşaltamayan, gürültülü çalışan ya da su akıtan çamaşır makinenizi işinde uzman olan teknik ekibimize emanet edebilirsiniz. Sorunlarının giderilmesini sağlayabilirsiniz. Böylelikle çamaşırlarınızı da performanslı bir şekilde yıkayabilirsiniz. Tamir ücretleri müşterilerimize uygun fiyatlardan sunulmaktadır. Sizler de az miktarda tamir ücreti vererek yeni cihaz alma derdinden kurtulabilirsiniz.

White Westinghouse Bulaşık Makinesi Yetkili Servisi

White Westinghouse Bulaşık Makinesi Yetkili Servisi, cihazınızdaki sorunlarında sizlere kaliteli hizmetler sunmaktadır. Bulaşık makinenizden çıkan tabak ve bardaklar temizlenmemişse bazı parçalarının bozulmuş olması gündeme gelmiş olabilir. Onların değiştirilerek cihazınızın ilk günkü performansında çalışması tarafımızca sağlanacaktır. Kendinizin ve sevdiklerinizin sağlığı için hijyenik bir yıkama elde etmek istiyorsanız gerekli olan bakım hizmetlerini almanız gerekmektedir. Bizler işinde tecrübeli olan teknikerlerimizle, sizlere bulaşık makinesi arızalarında yardımcı olmaktayız.

White Westinghouse Fırın Yetkili Servisi

White Westinghouse Fırın Yetkili Servisi imkanlarından faydalanarak karşılaştığınız fırın arızalarının çözüme ulaşmasında bizleri arayarak randevu oluşturabilirsiniz. Fırınlarda birçok lezzetli yemekler, pastalar, kekler ve börekler yapmaktasınız. Onlarda oluşan arızalar sonucunda pişmeyen, az pişen ya da yanan gıdalarla karşılaşabilirsiniz. Bu durumlar oldukça can sıkıcı olmaktadır. O yüzden fırınlarınızla ilgili sorunlarda da yetkili servisimizden yardım talep edebilirsiniz.
White Westinghouse markasına ait tüm beyaz eşyalardaki sorunlar bizim tarafımızdan giderilmektedir. Yapmanız gereken hangi beyaz eşyada sorun yaşadığınızı bize bildirmek ve randevu almak olmalıdır. Ekibimiz sizlere ulaşarak karşılaşılan bütün sorunları çözüme ulaştırmaktadır. Kaliteli hizmetlerle müşterilerimizin yanındayız.